Účet
E-mailová adresa

Heslo


Výrobcovia / značky

Kategórie
Vyhľadávanie
DPD sledovanie zásielok
Najpredávanejšie
 • PREDPREDAJ Zvedavček - pracovný zošit 3-4Zvedavček - pracovný zošit 3-4
  Pracovný zošit rozvíja všeobecné zručnosti...
 • Komplet pracovných zošitov pre 4-5 ročné deti 2022/2023Komplet pracovných zošitov pre 4-5 ročné deti 2022/2023
  Pracovné zošity určené 4 - 5 ročným deťom. V...
 • Začínam poznávať - pracovný zošit 5-6 ročných (2022, 24. edícia)Začínam poznávať - pracovný zošit 5-6 ročných (2022, 24. edícia)
  Dieťa sa vzdeláva z prírody, spoločenského...
 • Čarovné rátanie - pracovný zošit pre 4-5 ročných (2022, 24. edícia)Čarovné rátanie - pracovný zošit pre 4-5 ročných (2022, 24. edícia)
  Cieľom edukačného pracovného zošita je...
 • Čarovná pastelka - pracovný zošit pre 4-5 ročných (2022, 24. edícia)Čarovná pastelka - pracovný zošit pre 4-5 ročných (2022, 24. edícia)
  Edukačný pracovný zošit rozvíja jemnú...
 • Všetky najpredávanejšie

  Banner

  Vernostný program

  Ako začnem zbierať vernostné body?

  Jednoducho, stačí sa pred nákupom zaregistrovať a začať nakupovať.

  Akým spôsobom mi pripíšete vernostné body?

  Za Vašu dôveru, ktorú prejavíte nákupom na www.predskolak.eu, máme pre Vás, našich verných zákazníkom, pripravený profit formou vernostného programu. Rozhodli sme sa, že umožníme registrovaným zákazníkom zbierať vernostné body. Pomocou týchto fiktívnych peňazí si môžete uplatniť zľavu pri ďalšej objednávke.

  Koľko vlastne dostanem?

  Za každých 5 € hodnoty Vášho nákupu v našom e-shope získavate 1 vernostný bod. Ten môžete následne pri ďalších objednávkach aplikovať ako zľavu 0,15 €.

  Príklad: kúpite si tovar v hodnote € 10,50 a my Vám pripíšeme 2 vernostné body, ktoré neskôr premenite na kupón v hodnote € 0,30.

  Ako použijem moje nazbierané vernostné body?

  Počiatočné body získavate už samotnou registráciou! V našom vernostnom programe získávate 10 vernostných bodov za registráciu. Pri ďalšom nákupe Vám za každý vernostný bod dáme 15 eurocentov. Počet nazbieraných vernostných bodov si môžete kedykoľvek skontrolovať ihneď po prihlásení v bloku „Môj účet“ v položke  "Moje vernostné body".

  Vernostný program

  Stačí keď sa prihlásite a vyberiete si položku Vernostné body a zobrazí sa Vám aktuálny počet bodov aj podrobný prehľad koľko bodov ste získali za každú objednávku. Ak si prajete body použiť, stačí kliknúť na tlačítko Zmeniť na kupón. Týmto sa Vaše body zmenia na zľavový kupón, ktorý môžete zadať pri objednávke a hodnota kupónu sa Vám odráta z objednávky.

  Ešte jedna rada na záver.

  Body si nemusíte minúť pri ďalšom nákupe, ale si ich môžete zbierať do neobmedzenej výšky a keď uznáte za vhodné, vymeníte ich za zľavový kupón pre niekoho blízkeho.


  Ak máte nejaké otázky ohľadne vernostných bodov, neváhajte nás kontaktovať.

  Ďakujeme Vám za dôveru v naše služby a prajeme príjemné nakupovanie.

  Vyhľadávanie
  Košík  

  Žiadne produkty

  Poštovné 0,00 €
  Spolu 0,00 €

  Pokladňa

  Banner

  Dopravná výchova
  Báabkové divadlo