Účet
E-mailová adresa

Heslo


Výrobcovia / značky

Kategórie
Vyhľadávanie
DPD sledovanie zásielok

Banner

Spôsoby a ceny zasielania

---------------------------------------------------------------------------

PRE DETSKÉ IHRISKÁ VYRÁBANÉ SPOLOČNOSŤOU MAQUITA SA VZŤAHUJE SPôSOB PREPRAVY PODĽA BODU  č. 6.

---------------------------------------------------------------------------

PRE VEĽKÉ NADROZMERNÉ ZÁSIELKY (REHABILITAČNÉ ZOSTAVY, SUCHÉ BAZÉNY, ZÁHRADNÉ DOMČEKY, ...) SA CENA PREPRAVY DOHODNE INDIVIDUÁLNE, EŠTE PRED POTVRDENÍM ZÁVäZNOSTI OBJEDNÁVKY PODĽA BODU č. 4.

---------------------------------------------------------------------------

OBJEDNÁVKY S MOŽNOSŤOU PREPRAVY KURIÉROM SA RIADIA CENNÍKOM Z BODU Č. 3

---------------------------------------------------------------------------

1. Osobný odber: Tovar je možné odobrať osobne na adrese: Maquita s.r.o., Soľná 738/36, 97213 Nitrianske Pravno, kontaktný mail: maquita@maquita.sk

2. Školské zariadenia: Tovar pre materské, základné a špeciálne školy, detské centrá a iné školské zariadenia zasielame prostredníctvom kuriéra. V zásielke je s tovarom vždy zasielaný aj originál faktúry s číslom účtu, kam treba danú sumu uhradiť. Za zásielky účtujeme poštovné nasledovne:

Hmotnosť list/balíka Cena 1 balík
0,1 - 5 kg 2,90 €
5,1 - 15 kg 3,50 €
15,1 - 30 kg 3,90 €
30,1 - 50 kg 5,70 €

3. Súkromné osoby: Tovar pre súkromné osoby a rodičov je zasielaný prostredníctvom kuriéra zásadne na dobierku alebo predfaktúru. V zásielke je s tovarom vždy zasielaný aj originál faktúry. Doklad o zaplatení v tomto prípade dostanete od kuriéra prepravnej služby.

Dobierka

Hmotnosť balíka
Cena 1 balík
0,1 - 5 kg 3,90 €
5,1 - 15 kg 4,40 €
15,1 - 30 kg 4,80 €
30,1 - 50 kg 6,50 €

V poznámke svojej objednávky si môžete vyžiadať proforma faktúru na predúhradu, ak preferujete takýto spôsob zaplatenia. V takomto prípade Vám zašleme pred expedíciou tovaru proformafaktúru, ktorej číslo uveďte ako variabilný symbol pri úhrade. Pri tejto forme platenia môžete ušetriť poplatky za dobierku.

Predfaktúra

Hmotnosť balíka
Cena 1 balík
0,1 - 5 kg 2,90 €
5,1 - 15 kg 3,40 €
15,1 - 30 kg 3,80 €
30,1 - 50 kg 5,50 €

4. Veľké zásielky: Za veľké zásielky považujeme tovar, ktorý nie je možné kvôli rozmerom prepraviť Slovenskou poštou. Zásielky nadrozmerného tovaru (napr. nábytok, lavice, stoličky, lehátka, divadelné opony,  paravany, drevené edukačné stavebnice, rehabilitačné molitanové zostavy, ...) vyžadujúce špeciálnu individuálnu dopravu zasielame kuriérskou službou alebo vlastnou dopravou. Cena prepravy sa dohodne so zákazníkom pri objednaní tovaru a je pre obe strany záväzná!

5. Školský nábytok: Dodávky školského nábytku vyžadujúce špeciálnu individuálnu dopravu sa dohodnú so zákazníkom pri objednaní. Tieto prepravy dopravujeme vlastnými vozidlami alebo na tento účel zvolenými zmluvnými partnermi.

6. Detské ihriská: Dodávky exterierových detských ihrísk spolu s kvalifikovanou montážou zabezpečujeme za jednotnú dopravu vo výške 0,50 EUR s DPH za 1 km, rátajúc z výjazdom z Nitrianského Pravna na miesto určenia.

7. Vlastná preprava: Väčšinu rozvozov školského nábytku a úplne všetky dopravy pri detských ihriskách vykonávame na naších vlastných dodávkových automobiloch.

8. Spájanie dopravy: Všetky objednávky tovaru na e-shopoch spoločnosti Maquita - Educational Materials Distribution vykonané v tom istom čase budú zaslané spoločne, t.z. iba za jedno poštovné.

 

 

Tieto podmienky prepravy sú vytvorené pre všetky e-shopy spoločnosti

Maquita - Educational Materials Distribution.

www.predskolak.sk - www.zakladnaskola.eu - www.detskeihrisko.eu

www.hudobnavychova.eu - www.babkovedivadlo.eu - www.kreativnyzivot.sk

www.bandoleros.sk - 

Vyhľadávanie
Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Banner

Dopravná výchova
Báabkové divadlo