Účet
E-mailová adresa

Heslo


Vyhľadávanie
Kategórie
Výrobcovia / značky

Najpredávanejšie
 • Hra s kladivkomHra s kladivkom
  Výborná hra podporujúca tvorivosť a...
 • Technická stavebnica 3D Gear TechTechnická stavebnica 3D Gear Tech
  Mnohotvárna prevodová stavebnica rozvíjajúca...
 • Šikovné počty pracovný zošit 5-6Šikovné počty, matematické predstavy pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja základné...
 • Svet ceruzkySvet ceruzky, grafomotorika pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja jemnú...
 • Svet počtovSvet počtov, matematické predstavy pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja základné...
 • Všetky najpredávanejšie

  DPD sledovanie zásielok

  Banner

  Staronová spievaná abeceda + DVD & Karaoke

  Staronová spievaná abeceda + DVD & Karaoke

  Knižočka básničiek a piesní na písmená slovenskej abecedy je určená deťom predškolského a mladšieho školského veku, ich učiteľom a rodičom. Jednoduché texty na písmená abecedy sú zároveň zhudobnené a naskytá sa tak možnosť si okrem recitácie jednotlivé básne aj zaspievať v podobe pesničky. Na pomoc pri nácviku piesní slúžia tri verzie zhudobnenej podoby básničiek na priloženom DVD.

  Viac detailov

  Obrázok loga výrobcu:
  Výrobca:
  Rokus


  14,50 € s DPH

  8089055937a  

  Dostupnosť: Produkt je vypredaný

  Hodnotenie: 8.0/10 (1 hlas )

  Knižočka básničiek a piesní na písmená slovenskej abecedy je určená deťom predškolského a mladšieho školského veku, ich učiteľom a rodičom. Jednoduché texty na písmená abecedy sú zároveň zhudobnené a naskytá sa tak možnosť si okrem recitácie jednotlivé básne aj zaspievať v podobe pesničky. Na pomoc pri nácviku piesní slúžia tri verzie zhudobnenej podoby básničiek na priloženom DVD. Pri prvej verzii si možno pieseň vypočuť v ukážkovej speváckej interpretácii. Pri druhej verzii je k dispozícii už iba hudobný sprievod a notový zápis piesne, ktorý slúži na orientáciu pri speve. V tretej verzii si možno vyskúšať tzv. KARAOKE, kde k hudobnému sprievodu sa postupne farebne zvýrazňuje text, ktorý sa má spevácky interpretovať. DVD je možné prehrávať nielen v počítačoch, ale tiež v rôznych DVD prehrávačoch, domácich kinách a podobne.

  Vydavateľ: Rokus
  Rok vydania: 2012
  Počet strán: 68
  Jazyk: slovenčina
   

  Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

  Komentáre môžu zasielať iba registrovaní zákazníci.

  facebook twitter technorati delicious reddit stumbleupon yahoo digg flickr flickr

  Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (27):

  
  Topindex.sk - internetový katalóg, inzeráty, informácie a zábava WebShopy - Katalóg internetových obchodov e-shopy.sk Smog.sk Tovar.sk NajdiCenu.sk PC-Cenník
  Pricemania.sk Pozri.sk - vyhľadávač