Účet
E-mailová adresa

Heslo


Vyhľadávanie
Kategórie
Výrobcovia / značky

Najpredávanejšie
 • Hra s kladivkomHra s kladivkom
  Výborná hra podporujúca tvorivosť a...
 • Technická stavebnica 3D Gear TechTechnická stavebnica 3D Gear Tech
  Mnohotvárna prevodová stavebnica rozvíjajúca...
 • Gerlichove bábkové divadloGerlichove bábkové divadlo
  Divadlo obsahuje drevenú krabicu, 8 drevených...
 • Šikovné počty pracovný zošit 5-6Šikovné počty, matematické predstavy pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja základné...
 • Komplet 4 zošitov pre deti 5-6Komplet 4 zošitov pre deti 5-6
  Pracovné zošity určené 5 - 6 ročným deťom. V...
 • Všetky najpredávanejšie

  DPD sledovanie zásielok

  Banner

  Veľká noc - sviatočná dieľňa

  Veľká noc - sviatočná dieľňa

  Tematicky zameraná kreatívna súprava, vďaka ktorej si deti môžu vytvoriť nádherné dekoratívne veľkonočné ozdoby. Zajkovia, kuriatka, baránkovia a vajíčka sa v dvoch veľkostiach objavujú na štyroch hárkoch zo silného, pevného kartónu.

  Viac detailov

  Obrázok loga výrobcu:
  Výrobca:
  Granna


  6,99 € s DPH

  02257 

  Hodnotenie: 7.0/10 (1 hlas )

  Tematicky zameraná kreatívna súprava, vďaka ktorej si deti môžu vytvoriť nádherné dekoratívne veľkonočné ozdoby. Zajkovia, kuriatka, baránkovia a vajíčka sa v dvoch veľkostiach objavujú na štyroch hárkoch zo silného, pevného kartónu. Z jednej strany sú tieto motívy farebné a k ich ozdobeniu slúži priložený hárok farebných nálepiek rôznych tvarov. Z druhej strany sú motívy biele a poskytujú deťom priestor pre tvorivú prácu s pastelkami, fixkami a pod., a to ako podľa priložených vzorov, tak na základe vlastnej fantázie. Niektoré dekorácie je možné vďaka priloženým stojanom postaviť, iné zavesiť (šnúrky nie sú súčasťou balenia). Po vytlačení jednotlivých motívov z hárkov umožňuje sada i ďalšie využitie – všetky štyri hárky možno použiť ako šablóny, deti si pomocou nich môžu všetky motívy prekresľovať na ľubovolný podklad a vytvárať tak nekonečné množstvo vlastných ozdôb s najrôznejšími dekoráciami. Detský jednoduchý recept na skvelé dekorácie: 1. Vybraný tvar ozdobte pastelkami alebo priloženými nálepkami, 2. Dekorácie je možné zavesiť alebo postaviť do priložených stojanov. Hotovo. Balenie obsahuje: 1 veľké vajíčko, 5 vajíčok k zaveseniu, 4 zajkov k zaveseniu, 8 zvieratiek (4 kuriatka a 4 barančekovia) do do stojana, 8 dvojdielnych stojanov, 1 hárok s farebnými samolepkami.

  Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

  Komentáre môžu zasielať iba registrovaní zákazníci.

  facebook twitter technorati delicious reddit stumbleupon yahoo digg flickr flickr

  Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež kúpili:

  
  Topindex.sk - internetový katalóg, inzeráty, informácie a zábava WebShopy - Katalóg internetových obchodov e-shopy.sk Smog.sk Tovar.sk NajdiCenu.sk PC-Cenník
  Pricemania.sk Pozri.sk - vyhľadávač