Účet
E-mailová adresa

Heslo


Vyhľadávanie
Kategórie
Výrobcovia / značky

Najpredávanejšie
 • Hra s kladivkomHra s kladivkom
  Výborná hra podporujúca tvorivosť a...
 • Technická stavebnica 3D Gear TechTechnická stavebnica 3D Gear Tech
  Mnohotvárna prevodová stavebnica rozvíjajúca...
 • Gerlichove bábkové divadloGerlichove bábkové divadlo
  Divadlo obsahuje drevenú krabicu, 8 drevených...
 • Šikovné počty pracovný zošit 5-6Šikovné počty, matematické predstavy pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja základné...
 • Šikovná ceruzka pracovný zošit 5-6Šikovná ceruzka, grafomotorika pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja jemnú...
 • Všetky najpredávanejšie

  DPD sledovanie zásielok

  Banner

  Combi Junior

  Rozšírená variant mozaík Fantacolor Junior. Dve hry v jednom veľkom multifunkčnom kufríku: z jednej strany mozaika s šiestimi obojstrannými predlohami, určená deťom už od 2 rokov, rozvíjajúce vizuomotorickú koordináciu, jemnú motoriku a tvorivé myslenie, z druhej strany veľká biela kresliaca tabuľa pre za sucha vymazateľné fixky.

  Viac detailov

  Obrázok loga výrobcu:
  Výrobca:
  Quercetti


  34,49 € s DPH

  QUE4199 

  Hodnotenie: 0.0/10 (0 hlasov )

  Rozšírená variant mozaík Fantacolor Junior. Dve hry v jednom veľkom multifunkčnom kufríku: z jednej strany mozaika s šiestimi obojstrannými predlohami, určená deťom už od 2 rokov, rozvíjajúce vizuomotorickú koordináciu, jemnú motoriku a tvorivé myslenie, z druhej strany veľká biela kresliaca tabuľa pre za sucha vymazateľné fixky. Jednoduchými, intuitívnymi pohybmi možno podložku zdvihnúť, sklopiť a obrátiť na druhú stranu. Vďaka špeciálnemu madlu je kufrík prenosný a vhodný na cesty. Combi Junior má veľmi pekný, atraktívny dizajn. Všetko je vyrobené bez ostrých hrán, čo zaisťuje bezpečné používanie hračky.

  Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

  Komentáre môžu zasielať iba registrovaní zákazníci.

  facebook twitter technorati delicious reddit stumbleupon yahoo digg flickr flickr

  Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež kúpili:

  
  Topindex.sk - internetový katalóg, inzeráty, informácie a zábava WebShopy - Katalóg internetových obchodov e-shopy.sk Smog.sk Tovar.sk NajdiCenu.sk PC-Cenník
  Pricemania.sk Pozri.sk - vyhľadávač