Účet
E-mailová adresa

Heslo


Vyhľadávanie
Kategórie
Výrobcovia / značky

Najpredávanejšie
 • Hra s kladivkomHra s kladivkom
  Výborná hra podporujúca tvorivosť a...
 • Technická stavebnica 3D Gear TechTechnická stavebnica 3D Gear Tech
  Mnohotvárna prevodová stavebnica rozvíjajúca...
 • Gerlichove bábkové divadloGerlichove bábkové divadlo
  Divadlo obsahuje drevenú krabicu, 8 drevených...
 • Šikovné počty pracovný zošit 5-6Šikovné počty, matematické predstavy pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja základné...
 • Šikovná ceruzka pracovný zošit 5-6Šikovná ceruzka, grafomotorika pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja jemnú...
 • Všetky najpredávanejšie

  DPD sledovanie zásielok

  Banner

  Míče, míčky a hry s nimi

  Míče, míčky a hry s nimi

  Hry s míči rozvíjejí obratnost a pohybové schopnosti. Soubor her a cvičení obsahuje řadu námětů pro hry s míči různých velikostí, pomocí nichž se zábavnou formou procvičuje házení, koulení, kopání, odrážení pomocí pálky a hole ...

  Viac detailov

  Obrázok loga výrobcu:
  Výrobca:
  Portál


  8,95 € s DPH

  9788026201076 

  Hodnotenie: 0.0/10 (0 hlasov )

  Soubor her pro děti ve věku od 4 do 9 let
  Hry s míči rozvíjejí obratnost a pohybové schopnosti. Soubor her a cvičení obsahuje řadu námětů pro hry s míči různých velikostí, pomocí nichž se zábavnou formou procvičuje házení, koulení, kopání, odrážení pomocí pálky a hole. To vše slouží k nácviku potřebných základních pohybových dovedností a jako průprava pro míčové sporty. U některých námětů jsou uvedeny varianty přizpůsobené pro jednotlivce, pro dvojici a pro skupinu. Příručka poskytuje i stručné informace o nejběžnějších míčových hrách, jako je například kopaná, házená, vybíjená, florbal. Je určena především učitelkám mateřských škol a vyučujícím prvního stupně škol základních, ale i vychovatelkám ve školních družinách, vedoucím zájmových kroužků, trenérům sportovních oddílů a také rodičům.

   

   

   

  Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

  Komentáre môžu zasielať iba registrovaní zákazníci.

  facebook twitter technorati delicious reddit stumbleupon yahoo digg flickr flickr

  Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež kúpili:

  
  Topindex.sk - internetový katalóg, inzeráty, informácie a zábava WebShopy - Katalóg internetových obchodov e-shopy.sk Smog.sk Tovar.sk NajdiCenu.sk PC-Cenník
  Pricemania.sk Pozri.sk - vyhľadávač