Účet
E-mailová adresa

Heslo


Vyhľadávanie
Kategórie
Výrobcovia / značky

Najpredávanejšie
 • Hra s kladivkomHra s kladivkom
  Výborná hra podporujúca tvorivosť a...
 • Technická stavebnica 3D Gear TechTechnická stavebnica 3D Gear Tech
  Mnohotvárna prevodová stavebnica rozvíjajúca...
 • Gerlichove bábkové divadloGerlichove bábkové divadlo
  Divadlo obsahuje drevenú krabicu, 8 drevených...
 • Šikovné počty pracovný zošit 5-6Šikovné počty, matematické predstavy pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja základné...
 • Komplet 4 zošitov pre deti 5-6Komplet 4 zošitov pre deti 5-6
  Pracovné zošity určené 5 - 6 ročným deťom. V...
 • Všetky najpredávanejšie

  DPD sledovanie zásielok

  Banner

  Logico Piccolo + rámik 5+1

  Logico Piccolo + rámik 5+1
  Sada piatich hier Logico Piccolo a rámika. Zvýhodnená sada. Pri objednávke si treba zvoliť, o ktorých 5 súborov kariet máte záujem a napísať nám to do poznámky, alebo poslať e-mailom. Logico Piccolo je určené pre deti a žiakov od 5 do 9 rokov.

  Viac detailov

  Obrázok loga výrobcu:
  Výrobca:
  Logico Piccolo

  Znížená cena!
  49,40 € s DPH

  54,40 € s DPH

  Hodnotenie: 6.0/10 (3 hlasov )

  Sada piatich hier Logico Piccolo a rámika. Zvýhodnená sada. Pri objednávke si treba zvoliť, o ktorých 5 súborov kariet máte záujem a napísať nám to do poznámky, alebo poslať e-mailom. Logico Piccolo je určené pre deti a žiakov od 5 do 9 rokov. Je geniálny prostriedok na získavanie nových a upevňovanie už nadobudnutých vedomostí z oblasti matematiky, slovenského jazyka a prírodovedy. Obsahuje aj vzdelávacie karty rozvíjajúce vizuomotoriku.  Čo ocenia rodičia? Rodičia detí školského veku oceňujú najmä jednoduchý princíp riešenia úloh, záujem o učenie sa samovzdelávanie dieťaťa Čo ocenia učitelia? Učitelia základných škôl oceňujú najmä jednoduchú manipuláciu, obohatenie vyučovacej hodiny o novú aktivitu, prirodzená snaha žiakov o správny výsledok, sebahodnotenie žiakov. Z akých častí sa skladá Logico Piccolo? Logico Piccoloo sa skladá z dvoch častí: plastový rámik (zelenej farby, obsahuje 10 farebných gombíkov), vzdelávacie karty, na ktorých sú zobrazené logické úlohy.

  Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

  Komentáre môžu zasielať iba registrovaní zákazníci.

  facebook twitter technorati delicious reddit stumbleupon yahoo digg flickr flickr

  Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (13):

  
  Topindex.sk - internetový katalóg, inzeráty, informácie a zábava WebShopy - Katalóg internetových obchodov e-shopy.sk Smog.sk Tovar.sk NajdiCenu.sk PC-Cenník
  Pricemania.sk Pozri.sk - vyhľadávač