Účet
E-mailová adresa

Heslo


Vyhľadávanie
Kategórie
Výrobcovia / značky

Najpredávanejšie
 • Hra s kladivkomHra s kladivkom
  Výborná hra podporujúca tvorivosť a...
 • Technická stavebnica 3D Gear TechTechnická stavebnica 3D Gear Tech
  Mnohotvárna prevodová stavebnica rozvíjajúca...
 • Gerlichove bábkové divadloGerlichove bábkové divadlo
  Divadlo obsahuje drevenú krabicu, 8 drevených...
 • Šikovné počty pracovný zošit 5-6Šikovné počty, matematické predstavy pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja základné...
 • Šikovná ceruzka pracovný zošit 5-6Šikovná ceruzka, grafomotorika pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja jemnú...
 • Všetky najpredávanejšie

  DPD sledovanie zásielok

  Banner

  Magnetické disky pre 4 hráčov

  Magnetické disky pre 4 hráčov
  Základná myšlienka tejto hry je založená na fyzikálnom jave, že magnetické póly sa priťahujú alebo odpudzujú. Nevieme ako reagujú magnetické disky keď sú uložené na stole. Ale akonáhle ich dáme na stojan, prejaví sa reakcia. Buď spadne dole na ďalší disk alebo ostane visieť vo vzduchu.

  Viac detailov

  Obrázok loga výrobcu:
  Výrobca:
  Jakobs


  52,95 € s DPH

  J1010196 

  Hodnotenie: 0.0/10 (0 hlasov )

  Základná myšlienka tejto hry je založená na fyzikálnom jave, že magnetické póly sa priťahujú alebo odpudzujú. Nevieme ako reagujú magnetické disky keď sú uložené na stole. Ale akonáhle ich dáme na stojan, prejaví sa reakcia. Buď spadne dole na ďalší disk alebo ostane visieť vo vzduchu. Balenie obsahuje 4 drevené stojany, 40 okrúhlych magnetických diskov s dierou v rôznych farbách, 12 farebných originálnych šablón z umývateľného nerozbitného plastu, 8 prázdnych bielych kariet a podrobný návod pre rôzne hry. Pri hre si deti precvičia sústredenie, rozlíšenie farieb, jemnú motoriku, vizuálne vnímanie ale naberú aj základné skúsenosti s magnetizmom. Vhodné pri terapii a rehabilitácii, pre školy, škôlky ale aj pri práci so seniormi.

  Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

  Komentáre môžu zasielať iba registrovaní zákazníci.

  facebook twitter technorati delicious reddit stumbleupon yahoo digg flickr flickr

  Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

  
  Topindex.sk - internetový katalóg, inzeráty, informácie a zábava WebShopy - Katalóg internetových obchodov e-shopy.sk Smog.sk Tovar.sk NajdiCenu.sk PC-Cenník
  Pricemania.sk Pozri.sk - vyhľadávač