Účet
E-mailová adresa

Heslo


Vyhľadávanie
Kategórie
Výrobcovia / značky

Najpredávanejšie
 • Hra s kladivkomHra s kladivkom
  Výborná hra podporujúca tvorivosť a...
 • Technická stavebnica 3D Gear TechTechnická stavebnica 3D Gear Tech
  Mnohotvárna prevodová stavebnica rozvíjajúca...
 • Gerlichove bábkové divadloGerlichove bábkové divadlo
  Divadlo obsahuje drevenú krabicu, 8 drevených...
 • Šikovné počty pracovný zošit 5-6Šikovné počty, matematické predstavy pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja základné...
 • Šikovná ceruzka pracovný zošit 5-6Šikovná ceruzka, grafomotorika pre 5-6 ročné deti
  Edukačný pracovný zošit rozvíja jemnú...
 • Všetky najpredávanejšie

  DPD sledovanie zásielok

  Banner

  Výtvarné inspirace na celý rok

  Výtvarné inspirace na celý rok

  Publikace představuje soubor námětů pro výtvarnou činnost s předškolními dětmi. Kniha je rozdělena do čtyř kapitol – Jaro, Léto, Podzim, Zima.

  Viac detailov

  Obrázok loga výrobcu:
  Výrobca:
  Portál


  10,20 € s DPH

  9788073679798 

  Hodnotenie: 8.0/10 (1 hlas )

  Publikace představuje soubor námětů pro výtvarnou činnost s předškolními dětmi. Kniha je rozdělena do čtyř kapitol – Jaro, Léto, Podzim, Zima. Každá kapitola obsahuje osm inspirací a má navíc také jednu speciální část, kde jsou další tři inspirace. Ve speciálních částech najdete na jaře inspirace na Velikonoce, v létě výtvarné hrátky u rybníka, řeky nebo potoka, na podzim výtvarné hrátky v lese a v zimě inspirace na Vánoce. Jednotlivé lekce obsahují motivační část, při níž se děti blíže seznámí s tématem své tvorby nebo s moderním uměleckým směrem, ze kterého tvorba vychází. Děti pracují s levnými a dostupnými odpadovými či zbytkovými materiály, s originálními podklady, přírodninami, textiliemi a modelovacími hmotami. Kniha je určena pedagogům mateřských škol, prvního stupně základních škol, uměleckých škol (výtvarná výchova dětí předškolního věku a prvního stupně ZŠ), dále studentům středních pedagogických škol a vysokých škol se zaměřením na výtvarnou problematiku.
  Petra Vondrová učí nejmenší děti výtvarnou výchovu, dále se věnuje výuce didaktiky, historie současného umění a designu. Publikuje v časopisech Informatorium 3-8, Predškolská výchova, Moderní vyučování. V nakladatelství Portál vydala knihu Výtvarné techniky pro děti (2001), Výtvarné náměty pro čtvero ročních dob (2005), Zábavné výtvarné lekce (2008).

   

  Počet strán: 152

  Autor: Vondrová Petra

  Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

  Komentáre môžu zasielať iba registrovaní zákazníci.

  facebook twitter technorati delicious reddit stumbleupon yahoo digg flickr flickr

  Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8):

  
  Topindex.sk - internetový katalóg, inzeráty, informácie a zábava WebShopy - Katalóg internetových obchodov e-shopy.sk Smog.sk Tovar.sk NajdiCenu.sk PC-Cenník
  Pricemania.sk Pozri.sk - vyhľadávač