Účet
E-mailová adresa

Heslo


Výrobcovia / značky

Kategórie
Vyhľadávanie
DPD sledovanie zásielok
Najpredávanejšie
 • Komplet pracovných zošitov 4-5 (2019)Komplet pracovných zošitov 4-5 (2019)
  Pracovné zošity určené 4 - 5 ročným deťom. V...
 • PREDPREDAJ Začínam poznávať - pracovný zošit 5-6Začínam poznávať - pracovný zošit 5-6
  Dieťa sa vzdeláva z prírody, spoločenského...
 • PREDPREDAJ Zvedavček - pracovný zošit 3-4Zvedavček - pracovný zošit 3-4
  Pracovný zošit rozvíja všeobecné zručnosti...
 • PREDPREDAJ Čarovné rátanie - pracovný zošit 4-5Čarovné rátanie - pracovný zošit 4-5
  Cieľom edukačného pracovného zošita je...
 • PREDPREDAJ Čarovné objavy - pracovný zošit 4-5Čarovné objavy - pracovný zošit 4-5
  Cieľom edukačného pracovného zošita je...
 • Všetky najpredávanejšie

  Banner

  Pexetrio Zvieracie rodinky

  Pexetrio Zvieracie rodinky sú zábavné hry inšpirované pexesom, ktoré deti zároveň aj vzdelávajú. Hráči sa naučia pomenovať a rozoznať u rôznych zvierat podobu samca, samice a mláďaťa podľa hesla „škola hrou“. Rozmery balenia: 20 x 20 x 3,5 cm.

   

   

   

   

  Viac detailov

  Obrázok loga výrobcu:
  Výrobca:
  Pexetrio


  5,99 € s DPH

  BETEXA8814 

  Hodnotenie: 3.0/10 (1 hlas )

  Pexetrio Zvieracie rodinky sú zábavné hry inšpirované pexesom, ktoré deti zároveň aj vzdelávajú. Hráči sa naučia pomenovať a rozoznať u rôznych zvierat podobu samca, samice a mláďaťa podľa hesla „škola hrou“. Okrem toho, že si hráči osvoja rozoznávať otca, mamu a dieťa rôznych zvieracích druhov zábavným spôsobom, hra tiež pomáha rozvíjať ich logické myslenie a trénovať pamäť hľadaním trojíc kartičiek so zvieracími rodinkami. Hra obsahuje odolné kartičky z tvrdého kartónu s veľkosťou 58 × 58 mm, hracie hárky pre niekoľko variantov doplnkovej hry LOTO-TRIO pre najmenších hráčov a miniencyklopédiu, ktorá obsahuje základné informácie o jednotlivých druhoch zvierat a návody na všetky herné varianty. Princíp hry umožňuje používať rôzne varianty hry pre rôzne starých hráčov. Hru môžu hrať už najmenšie deti vo veku 2 – 3 rokov (pozrite hru LOTO-TRIO), ďalej deti predškolského veku (PEXE-DUO), školské deti, tínedžeri aj dospelí hráči a seniori. Pri hre sa otáčajú TRI kartičky a hľadajú sa TROJICE, ktoré patria k sebe! Každá trojica kartičiek má rovnaký identifikačný znak. Hráč, ktorý nájde najviac trojíc, vyhráva. Herné kartičky môžu veľmi dobre slúžiť v škôlkach a školách ako edukatívne pomôcky.
  Obsah balenia:

  • 36 kartičiek = 12 trojíc zvieracej rodinky
  • Hra Pexetrio
  • Hra Loto-Trio s dvoma hernými plánmi
  • Miniencyklopédia a herné návody na všetkých 10 herných variantov

   

  Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

  Komentáre môžu zasielať iba registrovaní zákazníci.

  facebook twitter technorati delicious reddit stumbleupon yahoo digg flickr flickr

  Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (26):

  Vyhľadávanie
  Košík  

  Žiadne produkty

  Poštovné 0,00 €
  Spolu 0,00 €

  Pokladňa

  Banner

  Dopravná výchova
  Báabkové divadlo